Afval heeft toekomst
010 415 17 75

Taken en verantwoordelijkheden

Als commercieel administratief medewerker ben je de spin in het web van ons team. Jij bent de connectie tussen opdrachtgevers, dienstverleners, afnemers, afdeling planning, verkoop en de operationele afdeling. Hiervoor heb jij dagelijks contact met deze stakeholders, per mail of telefonisch. Je verwerkt orders tot aan het facturen en volgt klantvragen zelfstandig op. Je bent een organisatietalent die met plezier ervoor zorgt dat het verkooptraject en de administratieve afwikkeling vloeiend verloopt met als einddoel een tevreden klant.

Wie we zoeken

Je bent een belangrijke schakel binnen ons team: meedenken, zelfstandigheid en klantgerichtheid zijn de kernwoorden van deze functie. Jij bent een teamspeler, energiek en commercieel gedreven. Als commercieel administratief medewerker ben je een luisterend oor en klankbord tegelijk voor de (potentiële) klant en je directe collega's van de commerciële buitendienst. Je neemt initiatief en zorgt voor oplossingen. Daarbij zorg je voor een goede administratieve verwerking

Jij bent een praktische, enthousiaste en vooral commerciële aanpakker:

 • Je bent communicatief sterk, zowel mondeling als in geschrift;
 • Je bent administratief sterk en hebt oog voor detail;
 • Je bent vaardig in het werken met geautomatiseerde systemen en Microsoft Office;
 • Je hebt minimaal MBO werk- en/of denkniveau;
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, in woord en geschrift, Duits is een pré;
 • Je weet van aanpakken, hebt gevoel voor cijfers en je kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren;
 • Je bent ondernemend, kunt goed zelfstandig werken en hebt geen moeite met ad hoc werkzaamheden;
 • Je bent besluitvaardig, resultaatgericht, direct, correct en afspraak-is-afspraak is voor jou vanzelfsprekend.                  

Wat we bieden:

Je gaat voor ons aan de slag in een verantwoordelijke en uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief en een marktconform salaris. Je werkt in een gezond, dynamisch en jong bedrijf, met een plezierig werkklimaat. Wij hebben een uitgebreid hoogwaardige dienstverlening en er is veel kennis en expertise aanwezig. Dit biedt jou voldoende kansen op succes en je eigen kennis te verbreden. Je gaat werken in een enthousiast team met passie en resultaatgerichtheid.

Ervaring

 • Bij voorkeur minimaal 1 jaar werkervaring in soortgelijke functie
 • Ervaring met Windows en Office pakketten
 • Bij voorkeur ervaring in de recyclingbranche

Opleiding

 • MBO diploma (minimaal)

Taal

 •  Nederlands, Engels en Duits

Geïnteresseerd? Stuur dan een e-mail met uw CV en motivatie naar: info@amrecycling.nl

Terug naar overzicht

Blijf op de hoogte door middel van onze nieuwsbrief